Işık ülkesi Likya’da ışıl ışıl bir tatilin kapısını aralayın.

Adını bu kadim topraklardan alan Lumina Otel’in sakin verandası etrafı ağaçlarla çevrili yemyeşil bir bahçeye açılıyor. Bahçemizde yer alan yüzme havuzumuzda günün her saati serinleyebilir, şezlonglara uzanıp tatilin keyfini sürebilirsiniz.

Sabahları yöresel, organik malzemelerle hazırlanan geleneksel kahvaltımız sizi güzel bir güne hazırlarken havuz ba şı servisimiz gün boyu sürüyor. Bu serviste alkollü, alkolsüz içeceklerimizle serinleyebile ceğiniz gibi sağlıklı atıştırmalıklarımızla hafifliğin tadına varabilirsiniz.

 

 

Her biri farklı tasarıma sahip, özel olarak dekore edilmiş odalarımız günün her saati farklı ışığıyla göz alıyor ve tatilinize enerji katıyor. Odalarımızın hepsinde duş, saç kurutma makinesi içeren banyolar, TV, klima ve minibar, manzaralı balkonlar bulunuyor.

 

Lumina Otel’de konaklarken, 1 km mesafedeki kardeş otelimiz Mavilim Otel’in plaj ve restoran hizmetlerinden faydalanabilirsi

niz. Otelimiz Kaş ilçe merkezine 5 km, Kaputaş Plajı’na 25km, Dalaman Havalimanı’na 155 km ve Antalya Havalimanı’na yaklaşık 200km uzaklıktadır.

 

Kaş bölgesindeki turlar, Kaş'a ulaşım, araç kiralama ve havalimanı transferi gibi hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

 

 

 

Kaş Çukurbağ Yarımadası’nda mutlulukla hatırlayacağınız bir tatil için sizleri bekliyoruz!

 

Adres

Andifli Mh. Demokrasi Cd. No: 26/1, Çukurbağ Yarımadası, Kaş, Antalya

+905374778576

info@luminaotel.com

Bizi Takip Edin
© 2019 Lumina Otel - Tüm Hakları Saklıdır